hlidani deti profesionalne

Jsme specialisté na hlídání dětí v Praze a vybraných přilehlých městech středočeského kraje. Garantujeme Vám profesionální přístup, zkušené a proškolené pečovatelky a několik nadstandardních služeb. Vyzkoušejte hlídání dětí od profesionálů přímo u Vás doma.

 

Na českém trhu působíme již 6 let

Využití služeb nabízíme ve všech městských částech Prahy a okolí. Totéž platí i o nových satelitních městečkách na okraji hlavního města. Stále se snažíme rozšířit naše pole působnosti do dalších měst středočeského kraje. Služby hlídání dětí (miminek, kojenců, batolat i dětí předškolního věku) tak nabízíme stále dalším maminkám. Naše pečovatelky na hlídání dětí využívá několik předních mateřských center, soukromých jeslí či mateřských škol, hotelů mezinárodní kvality a osobností českého šoubyznysu.

 

Hlídání dítěte EXPRESS do pár hodin od zavolání

Hlídání dětí poskytujeme i ve druhém největším městě České republiky. Hlídání dětí Praze je Vám k dispozici na EXPRESS lince 736 155 166. V naší nabídce máme i exkluzivní EXPRESS hlídání dítěte – jsme schopni zajistit do několika hodin od zavolání. Jako jediní nabízíme službu na rezervaci pečovatelky s pevně danou dobou nástupu na hlídání. V případě nemoci dítěte, nečekané služební cesty nebo návštěvy divadla s přáteli tak máte jistotu, že i o Vaše ratolesti bude postaráno. Objednejte si hlídání dětí kdykoliv, jsme Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Při hlídání dětí garantujeme bezpečí

Na všechny nepříjemnosti spojené s hlídáním dětí – např. úrazy, škody na majetku či vybavení domácnosti jsme pojištěni do výše 5 mil. korun. Za naše pečovatelky ručíme čistým trestním rejstříkem, prověřením jejich referencí a zkušeností, průkazem kurzu první pomoci a pravidelným školením odborným personálem. Pokud nebudete spokojeni s vybranou pečovatelkou, již na druhý den jsme schopni zajistit náhradu.

 

Věk pro nás při hlídání dětí nehraje roli

Jsme držitelé oprávnění na hlídání dětí všech věkových kategorií, včetně novorozenců, kojenců, batolat a dětí předškolního věku. Naše pečovatelky jsou rozděleny do několika skupin – každá se specializuje na jiný věk dítěte a lokalitu působnosti. Rozdělení pracovnic zajišťuje maximální komfort při péči o Vaše děti. Každé hlídání dítěte je pro nás závazek důvěry a uděláme vše pro Vaši spokojenost.

 

Velký výběr pečovatelek na hlídání dětí!

Nechte si od nás zaslat profily více než 80 vyškolených, pečlivě prověřených pečovatelek a vyberte si tu, která nejvíce sedí Vašemu životnímu stylu a způsobu výchovy dětí. Dáme Vám záruku, že s hlídáním dětí od naší společnosti budete spokojeni. Zaměstnáváme celou řadu zdravotních sester, studentek zdravotních škol a maminek se zkušenostmi s dětmi vlastními.