Imimi Babysitting s.r.o. je mladá, dynamická, rychle se rozvíjející společnost zaměřující se na pozitivní výsledky a spokojenost zákazníků. Nápad věnovat se podnikání v oboru služby pro rodinu – hlídání dětí se zrodil v druhé polovině roku 2008, kdy počaly přípravy na založení společnosti s obchodním názvem Imimi Babysitting a organizace veškerých potřebných povolení, pojištění odpovědnosti a spolupráce se zdravotnickými organizacemi pro maximální záruku spolehlivosti a dobrého jména firmy.

V současnosti disponujeme živnostenským oprávněním na hlídání dítěte v denním režimu pro děti všech věkových kategorií, novorozenců i dětí do 3 let věku. Díky odbornému dozoru přímo z řad svazu zdravotních sester České republiky a pravidelným školením v Českém Červeném Kříži jsou všechny naše pečovatelky pro hlídání dětí dostatečně proškoleny a seznámeny s tím nejdůležitějším – „co dělat, když … „.

V průběhu roku 2015 budeme usilovat o udělení ochranné známky naší společnosti v oblasti hlídání dětí v Praze, zisku certifikátů a různých typů alternativních pojištění pro záruku maximálního bezpečí dětí a spolehlivosti služeb.

Věříme, že se na nás budete s důvěrou obracet v situacích, kdy potřebujete více volného času na práci, klid na pracovních večírcích, organizaci oslav a párty pro Vaše ratolesti, velkých rodinných oslavách a dalších příležitostech.