Díky živnostenskému oprávnění pro hlídání dětí všech věkových kategorií, včetně novorozenců od 0 do 3 let věku, zajišťujeme kompletní sortiment služeb pro rodinu a domácnost. Jsme schopni zabezpečit nárazové hlídání dítěte již do pár hodin od zavolání, pravidelné hlídání dětí včetně vyzvedávání ze školky, školy či zájmového kroužku nebo doprovod na služební cesty či dovolenou.

 

 

JEDNORÁZOVÉ hlídání dítěte lze využít kdykoliv. Ráno, dopoledne, nebo na celý den. Vždy máme k dispozici několik volných chův, které jsou k dispozici na nečekanou potřebu pohlídání. Objednávejte prosím telefonicky na telefonu +420 736 155 166 nebo emailem.

 

PRAVIDELNÉ hlídání dětí je vhodné pro každý týden se opakující hlídání. Výhodou je garance stejné pečovatelky a levnější hodinová sazba. Navíc garantujeme náhradní pečovatelku pro případ nemoci / nedostupnosti Vaší pečovatelky v dalších požadovaných časech (např. občasné večerní hlídání). Objednávku lze zaslat pomocí formuláře nebo emailem.

 

EXPRESS při potřebě rychlého hlídání do 8 hodin od zavolání. Ano, jsme schopni zajistit pečovatelku na území hl. m. Prahy do několika hodin od zavolání. Profesionální chůva je Vám k dispozici pro případy nečekané pracovní schůzky, nemoci dítěte nebo onemocnění Vaší stálé pečovatelky od jiné agentury. EXPRESS linka +420 736 155 166 je dostupná 24 hodin denně.

 

Zakládáme si na osobním přístupu ke každému klientovi společně s maximálním důrazem na flexibilitu a profesionalitu.

Při každém požadavku na hlídání Vašeho dítěte dbáme na zachování řádu a chodu domácnosti s respektem způsobu výchovy dětí. Pečovatelky se snaží porozumět Vašemu stylu výchovy, správného rozvoje a získávání nových poznatků v životě Vašeho dítěte. Součástí péče může být hra na hudební nástroje, malování, doučování či vyplňování domácích úkolů.


 

Opakované hlídání stejnou chůvou – to nejlepší pro Vaše děti

Pro pravidelné hlídání dítěte v Praze Vám dle Vašich požadavků vybereme nejvhodnější pečovatelky, z kterých si na základě zaslaných profilů s fotografií vyberete tu, která Vám bude nejvíce vyhovovat. Po osobním setkání a potvrzení správného výběru pečovatelky pro Vašeho andílka se všemi klienty uzavíráme smlouvu o poskytování péče o dítě, jejíž součástí je i karta dítěte, abychom měli co nejpřesnější a úplné informace o jeho zdraví, zvyklostech a návycích.

 

Jednorázové / EXPRESS hlídání – příchod pečovatelky do pár hodin

Naše služby jsou Vám k dispozici 24 hodin denně s možným nástupem pečovatelky již do pár hodin od zavolání na EXPRESS linku +420 736 155 166. Při jednorázovém hlídání dětí Vám jednoduše zašleme zkrácené profily dostupných chův emailem bez jakéhokoliv prodlužování administrativními písemnostmi a po potvrzení zájmu o hlídání jej zkrátka zařídíme.

 

Hlídání novorozenců? Jen kvalifikovaně a bezpečně

Při hlídání novorozenců a těch nejmenších Vám zajistíme kvalifikovanou zdravotní sestru nebo chůvu s ověřenou praxí u novorozenců, aby byla zaručena maximální bezpečnost. Pro starší děti navrhujeme pečovatelky s praxí výchovnou – studentky pedagogických škol, aby bylo pro dítě vytvořeno dobré prostředí k jeho vývoji.

Pro obě kategorie věku v případě dlouhodobého požadavku na hlídání dětí garantujeme stálou pečovatelku, aby si Vaše dítě k chůvě vytvořilo dlouhodobý a přátelský vztah.