tri otazniky

Rozhodujete se, pro jakou společnost zajišťující hlídání dětí se rozhodnout? Přečtěte si, jaké garance nabízí společnost Imimi Babysitting
s.r.o.

1) Zkušenosti a dlouhá působnost

je základem úspěchu. Za dobu své působnosti jsme se postarali již o více než 800 dětí, spolupracujeme s několika předními mateřskými centry, hlídáme děti v dětských koutcích mezinárodních hotelů i několika známým celebritám.

2) Rychlost zajištění služby hlídání dítěte

je pro nás velmi důležitá při jednorázových požadavcích. Hlídání jsme schopni zajistit do pár hodin od zavolání. Nejrychlejší hlídání dítěte jsme zajistili již za 45min od objednávky. Využijte tedy naší rychlosti díky obrovskému výběru pečovatelek z Prahy a okolí.

3) Široké pole působnosti

díky velkému počtu spolupracovníků a neustálé online dispozici naší firmy. Hlídání dětí jsme schopni zajistit na celém území hl.města Prahy, ve všech městských částech Brna a ve vybraných městech středočeského kraje.

4) Pojištění odpovědnosti

pro garanci jistoty pro všechny případy. Jsme pojištěni do výše 5.000.000,- Kč na úrazy při hlídání Vašeho dítěte, jeho nemoci nebo škody na majetku způsobené naší pečovatelkou. Pojištění se vztahuje na celé území České republiky.

5) Prověřené pečovatelky

pracující pouze pro naši společnost zaměstnaneckým poměrem, nikoliv na ŽL či jiné pracovní smlouvy. Všechny pracovnice pravidelně absolvují rekvalifikační kurzy první pomoci, odborné semináře a sezení se zdravotními sestrami FN Motol.

6) Hotline linka dostupná 24h

protože potřeba hlídání může nastat kdykoliv. Na telefonním čísle +420 736 155 166 jsme Vám k dispozici plných 24hodin denně. Víme, že mohou nastat situace, kdy nás potřebujete okamžitě bez ohledu na denní či noční dobu. Náhlé onemocnění, nečekaná služební cesta či jiná „pohotovostní“ situace – k nám se dovoláte kdykoliv.

7) Slevové kupóny stálým klientům

nabízíme každý měsíc. Opakovaně vydáváme omezenou sérii slevových kupónů na slevu 10 – 25% z celkové ceny hlídání dítěte. Kupóny jsou k dispozici také na internetových stránkách několika partnerských společností, vybraných aukčních portálech a časopisech o rodině.