prvnihlidani_200Rozhodli jste se poprvé využít služby naší společnosti na hlídání Vašeho dítěte a nevíte si rady, co a jak? Přečtěte si, jak probíhá objednávka, výběr pečovatelky, samotné první hlídání dítěte u Vás doma a odpovědi na nejčastější otázky spojené s hlídáním dětí.

 

1) Objednávka služby hlídání dítěte

Pro objednání můžete využít naše objednávkové formuláře nebo EXPRESS linku +420 736 155 166. Informace, které nejdříve potřebujete znát pro rychlé zprostředkování služby jednorázově i pravidelně jsou místo hlídání dítěte, jeho věk, datum a čas hlídání, případnou frekvenci opakování služby nebo bližší požadavky na pečovatelku (cizí jazyk, věk či místo bydliště).

2) Zaslání nabídky a profilu pečovatelky

Po zpracování informací o požadovaném hlídání Vám emailem zašleme cenovou kalkulaci, profily vybraných pečovatelek a v případě pravidelného hlídání i smlouvu o poskytování péče o dítě. Výběr správné pečovatelky je základem úspěšné spolupráce, v případě dotazů Vám podrobnosti a otázky zodpovíme telefonicky.

3) Potvrzení hlídání dětí, podpis smlouvy

Po výběru pečovatelky stačí jen potvrdit cenovou kalkulaci, která Vám byla zaslána emailem společně s uvedením Vašich fakturačních údajů (při pravidelném hlídání) nebo potvrdit termín schůzky na podpis smlouvy a domluvit první setkání s vybranou pečovatelkou (při pravidelném hlídání).

4) Komu platit, s kým probíhá administrace služby?

Veškeré administrativní kroky probíhají přímo mezi naší firmou a Vámi. Pečovatelky, které vykonávají práci u Vás doma, jsou zaměstnány na pracovní poměr přímo u nás, nepracují na živnostenské listy. S námi tedy vyplníte smlouvu, kartu dítěte a další podrobnosti, s pečovatelkou na místě pouze výkazy práce vždy po skončení hlídání. Platba probíhá převodem na účet dle zaslané faktury vždy na konci měsíce (pravidelné hlídání) nebo do 10dní od ukončení hlídání (jednorázové hlídání).

5) Faktura a vyúčtování za hlídání dětí

Jednorázové hlídání dětí: Každý den po skončení hlídání prosím pečlivě vyplňte pracovní výkaz pečovatelce vypsáním skutečného počtu hodin a pod tento údaj se podepište. Faktura Vám bude vystavena co nejdříve se splatností 14dní dle informací od Vaší pečovatelky. V případě platby pečovatelce v hotovosti Vám elektronickou formou do následujících 24hod zašleme potvrzení o zaplacení.

Pravidelné hlídání dětí: aždý den vyplňte pečlivě s pečovatelkou odpracovaný počet hodin, aby při zpětném vypisování nedošlo k problémům špatně zadanými údaji. Tyto údaje v průběhu měsíce kontrolujeme a na jeho konci podle nich vystavujeme fakturu se splatností 14dní od data vystavení – vždy za uplynulý měsíc využívání služby. Pečovatelce na místě nic neplatíte, nepožadujeme zálohové platby předem.